Canlı Ders

Engellinin Hakları

SGK Sınav

SGK Becayiş

SGK Ailesi

İşte Çalışmalar

OSRAM satışları yüzde 100 üzerinde artırdı

0 Comments

OSRAM’ın 2021 yılında AirZing Mini Hava Temizleme cihazı ve TYREinflate hava kompresörleri en fazla öne çıkan ürünler oldu. Özellikle AirZing Mini ürünü pandemi sürecinde araç kullanıcılarının kendilerini sürüş anında daha fazla güvende hissetmelerine imkan tanıdı. TYREinflate serisi ürünler ise sürücülerin her koşulda araç kullanabilmelerinde cesaret verici ürün olarak dikkat çekti.

Aksesuar ürünlerinin payı artıyor

2021 yılında aksesuar ürünlerinin ciro bazındaki payının bir önceki yıla göre önemli oranda yükseldiğine dikkat çeken OSRAM Türkiye Otomotiv Satış Müdürü Can Sürücü, bu artışın önümüzdeki sene de devam edeceğini belirtti. Sürücü, toplam satışların 2022 yılında minimum yüzde 5 oranında artacağını ifade etti.

Elektrikli araçlar için ürün geliştiriyor

2022 yılında araç güvenliğine, araç elektrik aksamlarına ve elektrikli araçlara yönelik farklı ürünlerin piyasaya sürüleceğini belirten Sürücü, ‘’Özellikle elektrikli araçlar konusunda oldukça fazla ürün geliştiriyoruz ve bu pazarın gelişimi ile paralel olarak ürünlerimizi pazara sunacağız. 2022 yılında global olarak yeni ürün geliştirmek için yatırımlarımız devam edecek. Özellikle aydınlatma sistemleri ve sürüş güvenliğine odaklandığımız yeni ürünlerimiz ile sürücülerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz’’ dedi.

Çok fonksiyonlu ürünler tercih edildi

2021 yılında özellikle ürünlerin çok fonksiyonlu olmasının tercih sebebini doğrudan etkilediğini gördüklerini anlatan Can Sürücü, ‘’Akü çalıştırma cihazı olmasının yanı sıra fener ve şarj cihazı olarak da kullanılabilen BATTERYstart ürünümüz özellikle çok beğenildi. 2022 yılında da ürünlerin çok fonksiyonelliği karar aşamasında etkili olacak’’ ifadesini kullandı.

 Haber7 https://ekonomi.haber7.com/ekonomi/haber/3174476-osram-satislari-yuzde-100-uzerinde-artirdi

No Comments

Leave a Reply